IT ūkio priežiūra 2012-04-08T12:39:59+00:00

Jei Jūsų kompiuterinis tinklas ar pati kompiuterinė technika funkcionuoja gerai, tuomet sveikiname, Jums tai nekelia papildomų rūpeščių. Tačiau kas bus, jei kažkuris sraigtelis iš viso Jūsų turimo IT mechanizmo nustos teisingai atlikinėti savo funkciją? Būtent šioje vietoje Jums padėsime mes. Jūs mums galite patikėti visą savo IT infrastruktūros priežiūrą nuo kompiuterinės technikos parinkimo iki tinklo topologijos išplanavimo ar tarpininkavimo perkant kompiuterinę techniką.  Iškilus nenumatytai problemai mes ją pirmu etapu stengiamės operatyviai pašalinti nuotoliniu būdu ir tada, jei neišvengiamai reikalinga fizinė intervencija vykstame pas klientą. Patirtis ir glaudūs ryšiai padėjo mums suburti puikią specialistų komandą. Atsižvelgiant į gebėjimus ir operatyvumą, specialistai išskaidyti į atitinkamus techninius lygius.

Pirmo lygio specialistai šalina biuro technines problemas. Tai kaip pavyzdys gali būti problemos su spausdintuvais, kompiuterinių darbo vietų įrengimu, kompiuterinės įrangos parinkimu atsižvelgiant į darbo specifiką.

Antro lygio specialistai konsultuoja tinklo topologijos klausimais, šalina duomenų perdavimo sutrikimus, pataria programinės įrangos klausimais, pateikia sprendimus kaip apsaugoti duomenis nuo praradimo.